3D mapa Tūtūndar

Satelitní mapa Tūtūndar

název bez diakritiky: Tutundar
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 25' 1" North, 46° 10' 14" East

Tūtūndar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TutundarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tūtūndar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tutundar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 25' 1" North, 46° 10' 14" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tūtūndar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tūtūndar

Hotely Tūtūndar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tūtūndar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tūtūndar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tūtūndar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tūtūndar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tūtūndar

3D mapa Tūtūndar v Google Earth

satelitní 3D mapa Tūtūndar, Írán

3D mapa TūtūndarGoogle Earth – podívejte se na Tūtūndar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tūtūndar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tūtūndar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tūtūndar, Írán v Google Earth »

Letiště Tūtūndar a okolí

Letiště ve městě Tūtūndar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tūtūndar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tūtūndar (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tūtūndar a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tūtūndar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tūtūndar: textový odkaz

satelitní mapu Tūtūndar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tūtūndar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tūtūndar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tūtūndar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tūtūndar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Klocko v oblasti Sieradz, Lodzkie, Polsko
  2. Holland v oblasti Lonoke County, Arkansas, Spojené státy americké
  3. Tangu-ri v oblasti South Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.