3D mapa Tzejābād-e Golāneh

Satelitní mapa Tzejābād-e Golāneh

název bez diakritiky: Tzejabad-e Golaneh
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 47' 0" North, 47° 0' 0" East

Tzejābād-e Golāneh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tzejabad-e GolanehVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tzejābād-e Golāneh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tzejabad-e Golaneh, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 47' 0" North, 47° 0' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tzejābād-e Golāneh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tzejābād-e Golāneh

Hotely Tzejābād-e Golāneh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tzejābād-e Golāneh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tzejābād-e Golāneh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tzejābād-e Golāneh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tzejābād-e Golāneh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tzejābād-e Golāneh

3D mapa Tzejābād-e Golāneh v Google Earth

satelitní 3D mapa Tzejābād-e Golāneh, Írán

3D mapa Tzejābād-e GolānehGoogle Earth – podívejte se na Tzejābād-e Golāneh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tzejābād-e Golāneh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tzejābād-e Golāneh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tzejābād-e Golāneh, Írán v Google Earth »

Letiště Tzejābād-e Golāneh a okolí

Letiště ve městě Tzejābād-e Golāneh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tzejābād-e Golāneh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tzejābād-e Golāneh (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tzejābād-e Golāneh a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tzejābād-e Golāneh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tzejābād-e Golāneh: textový odkaz

satelitní mapu Tzejābād-e Golāneh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tzejābād-e Golāneh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tzejābād-e Golāneh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tzejābād-e Golāneh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tzejābād-e Golāneh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. South Irvine v oblasti Estill County, Kentucky, Spojené státy americké
  2. Chelkiozero v oblasti Muyezerskiy rayon, Republic of Karelia, Rusko
  3. Hanshagen v oblasti Nordwestmecklenburg, Mecklenburg-Vorpommern, Mecklenburg-Vorpommern, Německo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.