3D mapa Vaşī-ye Soflá

Satelitní mapa Vaşī-ye Soflá

název bez diakritiky: Vasi-ye Sofla
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 5' 22" North, 46° 48' 58" East

Vaşī-ye Soflá a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Vasi-ye SoflaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vaşī-ye Soflá. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vasi-ye Sofla, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 5' 22" North, 46° 48' 58" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vaşī-ye Soflá v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vaşī-ye Soflá

Hotely Vaşī-ye Soflá: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vaşī-ye Soflá: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vaşī-ye Soflá, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vaşī-ye Soflá Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vaşī-ye Soflá. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vaşī-ye Soflá

3D mapa Vaşī-ye Soflá v Google Earth

satelitní 3D mapa Vaşī-ye Soflá, Írán

3D mapa Vaşī-ye SofláGoogle Earth – podívejte se na Vaşī-ye Soflá z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vaşī-ye Soflá dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vaşī-ye Soflá shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vaşī-ye Soflá, Írán v Google Earth »

Letiště Vaşī-ye Soflá a okolí

Letiště ve městě Vaşī-ye Soflá a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vaşī-ye Soflá říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vaşī-ye Soflá (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vaşī-ye Soflá a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vaşī-ye Soflá

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vaşī-ye Soflá: textový odkaz

satelitní mapu Vaşī-ye Soflá: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vaşī-ye Soflá

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vaşī-ye Soflá: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vaşī-ye Soflá: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vaşī-ye Soflá: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Janjarwala v oblasti Muzaffargarh, Punjab, Pákistán
  2. Gajan Sahal v oblasti Nawab Shah, Sind, Pákistán
  3. Chat Banda v oblasti Swat, N.W.F.P., Pákistán
  4. Muhammad Jan Kili v oblasti N. Waziristan, F.a.T.a., Pákistán
  5. Sintiou Mandar v oblasti Kaolack, Senegal
  6. Sokolentsi v oblasti Haskovo, Bulharsko
  7. Rodeio Chato v oblasti Chapeco, Santa Catarina, Brazílie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.