3D mapa Vasneh

Satelitní mapa Vasneh

název bez diakritiky: Vasneh
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 29' 4" North, 46° 17' 37" East

Vasneh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa VasnehVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vasneh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vasneh, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 29' 4" North, 46° 17' 37" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vasneh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vasneh

Hotely Vasneh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vasneh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vasneh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vasneh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vasneh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vasneh

3D mapa Vasneh v Google Earth

satelitní 3D mapa Vasneh, Írán

3D mapa VasnehGoogle Earth – podívejte se na Vasneh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vasneh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vasneh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vasneh, Írán v Google Earth »

Letiště Vasneh a okolí

Letiště ve městě Vasneh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vasneh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vasneh (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vasneh a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vasneh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vasneh: textový odkaz

satelitní mapu Vasneh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vasneh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vasneh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vasneh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vasneh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Palanas v oblasti Sorsogon, Region 5, Filipíny
  2. Arnota v oblasti Arges, Rumunsko
  3. Bobos v oblasti Majalengka, Jawa Barat, Indonésie
  4. Willow Bend v oblasti Henderson County, North Carolina, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.