3D mapa Vaysīān

Satelitní mapa Vaysīān

název bez diakritiky: Vaysian
správní zařazení: Kordestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 15' 34" North, 46° 14' 22" East

Vaysīān a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa VaysianVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vaysīān. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vaysian, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kordestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 15' 34" North, 46° 14' 22" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vaysīān v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vaysīān

Hotely Vaysīān: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vaysīān: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vaysīān, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vaysīān Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vaysīān. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vaysīān

3D mapa Vaysīān v Google Earth

satelitní 3D mapa Vaysīān, Írán

3D mapa VaysīānGoogle Earth – podívejte se na Vaysīān z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vaysīān dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vaysīān shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vaysīān, Írán v Google Earth »

Letiště Vaysīān a okolí

Letiště ve městě Vaysīān a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vaysīān říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vaysīān (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vaysīān a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vaysīān

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vaysīān: textový odkaz

satelitní mapu Vaysīān: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vaysīān

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vaysīān: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vaysīān: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vaysīān: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ard Saman v oblasti Gilan, Írán
  2. Siyaq v oblasti As Suwaiq, Al Batnah, Omán
  3. Tlachaloya v oblasti Temoaya, Mexico, Mexiko
  4. Vezhonka v oblasti Khomutovskiy rayon, Kurskaya Oblast, Rusko
  5. Saralandzh v oblasti Armenia x Yerevan, Arménie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.