3D mapa Tang-e Robāţ

Satelitní mapa Tang-e Robāţ

název bez diakritiky: Tang-e Robat
správní zařazení: Lorestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 33° 36' 0" North, 48° 18' 0" East

Tang-e Robāţ a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tang-e RobatVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tang-e Robāţ. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tang-e Robat, administrativně je místo zařazeno do oblasti Lorestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 33° 36' 0" North, 48° 18' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tang-e Robāţ v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tang-e Robāţ

Hotely Tang-e Robāţ: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tang-e Robāţ: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tang-e Robāţ, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tang-e Robāţ Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tang-e Robāţ. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tang-e Robāţ

3D mapa Tang-e Robāţ v Google Earth

satelitní 3D mapa Tang-e Robāţ, Írán

3D mapa Tang-e RobāţGoogle Earth – podívejte se na Tang-e Robāţ z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tang-e Robāţ dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tang-e Robāţ shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tang-e Robāţ, Írán v Google Earth »

Letiště Tang-e Robāţ a okolí

Letiště ve městě Tang-e Robāţ a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tang-e Robāţ říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tang-e Robāţ (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tang-e Robāţ a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tang-e Robāţ

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tang-e Robāţ: textový odkaz

satelitní mapu Tang-e Robāţ: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tang-e Robāţ

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tang-e Robāţ: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tang-e Robāţ: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tang-e Robāţ: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Ljubescica v oblasti Varazdin, Chorvatsko
  2. Paungwa v oblasti An, Arakan (Rakhine), Barma
  3. Anguy v oblasti Santa, Ancash, Peru
  4. Langa v oblasti Gorno-Badakhshan, Tádžikistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.