3D mapa Gāvbar

Satelitní mapa Gāvbar

název bez diakritiky: Gavbar
správní zařazení: Mazandaran, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 36° 37' 0" North, 50° 50' 0" East

Gāvbar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GavbarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Gāvbar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Gavbar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mazandaran, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 37' 0" North, 50° 50' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Gāvbar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Gāvbar

Hotely Gāvbar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Gāvbar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Gāvbar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Gāvbar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Gāvbar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Gāvbar

3D mapa Gāvbar v Google Earth

satelitní 3D mapa Gāvbar, Írán

3D mapa GāvbarGoogle Earth – podívejte se na Gāvbar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Gāvbar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Gāvbar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Gāvbar, Írán v Google Earth »

Letiště Gāvbar a okolí

Letiště ve městě Gāvbar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Gāvbar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Gāvbar (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Gāvbar a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Gāvbar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Gāvbar: textový odkaz

satelitní mapu Gāvbar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Gāvbar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Gāvbar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Gāvbar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Gāvbar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Wasbuttel v oblasti Gifhorn, Braunschweig, Niedersachsen, Německo
  2. Hpup Ga v oblasti Machanbaw, Kachin, Barma
  3. Crumps Mill v oblasti New Kent County, Virginia, Spojené státy americké
  4. Hasimpur v oblasti Netrokona Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  5. Moncagua v oblasti San Pablo Tacachico, La Libertad, Salvador
  6. Nanga Mepi v oblasti Sarawak, Malajsie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.