3D mapa Sorkh Yal

Satelitní mapa Sorkh Yal

název bez diakritiky: Sorkh Yal
správní zařazení: Mazandaran, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 36° 4' 0" North, 52° 22' 0" East

Sorkh Yal a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Sorkh YalVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sorkh Yal. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Sorkh Yal, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mazandaran, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 4' 0" North, 52° 22' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sorkh Yal v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sorkh Yal

Hotely Sorkh Yal: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sorkh Yal: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sorkh Yal, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sorkh Yal Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sorkh Yal. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sorkh Yal

3D mapa Sorkh Yal v Google Earth

satelitní 3D mapa Sorkh Yal, Írán

3D mapa Sorkh YalGoogle Earth – podívejte se na Sorkh Yal z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sorkh Yal dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sorkh Yal shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sorkh Yal, Írán v Google Earth »

Letiště Sorkh Yal a okolí

Letiště ve městě Sorkh Yal a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sorkh Yal říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sorkh Yal (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sorkh Yal a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sorkh Yal

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sorkh Yal: textový odkaz

satelitní mapu Sorkh Yal: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sorkh Yal

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sorkh Yal: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sorkh Yal: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sorkh Yal: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Jequitiba v oblasti Conceic.D Almeid, Bahia, Brazílie
  2. Alt Lower v oblasti Donegal, Donegal, Irsko
  3. Masawara v oblasti Madang, Papua Nová Guinea

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.