3D mapa Tūrān Kolā

Satelitní mapa Tūrān Kolā

název bez diakritiky: Turan Kola
správní zařazení: Mazandaran, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 36° 28' 0" North, 52° 12' 0" East

Tūrān Kolā a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Turan KolaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tūrān Kolā. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Turan Kola, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mazandaran, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 28' 0" North, 52° 12' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tūrān Kolā v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tūrān Kolā

Hotely Tūrān Kolā: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tūrān Kolā: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tūrān Kolā, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tūrān Kolā Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tūrān Kolā. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tūrān Kolā

3D mapa Tūrān Kolā v Google Earth

satelitní 3D mapa Tūrān Kolā, Írán

3D mapa Tūrān KolāGoogle Earth – podívejte se na Tūrān Kolā z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tūrān Kolā dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tūrān Kolā shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tūrān Kolā, Írán v Google Earth »

Letiště Tūrān Kolā a okolí

Letiště ve městě Tūrān Kolā a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tūrān Kolā říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tūrān Kolā (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tūrān Kolā a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tūrān Kolā

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tūrān Kolā: textový odkaz

satelitní mapu Tūrān Kolā: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tūrān Kolā

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tūrān Kolā: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tūrān Kolā: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tūrān Kolā: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Dongjingpu v oblasti You Xian, Hunan, Čína
  2. Uchuymanzanayoc v oblasti La Union, Arequipa, Peru

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.