3D mapa Yūsefābād

Satelitní mapa Yūsefābād

název bez diakritiky: Yusefabad
správní zařazení: Mazandaran, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 36° 29' 0" North, 51° 16' 0" East

Yūsefābād a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa YusefabadVítejte na stránce věnované satelitní mapě Yūsefābād. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Yusefabad, administrativně je místo zařazeno do oblasti Mazandaran, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 29' 0" North, 51° 16' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Yūsefābād v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Yūsefābād

Hotely Yūsefābād: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Yūsefābād: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Yūsefābād, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Yūsefābād Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Yūsefābād. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Yūsefābād

3D mapa Yūsefābād v Google Earth

satelitní 3D mapa Yūsefābād, Írán

3D mapa YūsefābādGoogle Earth – podívejte se na Yūsefābād z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Yūsefābād dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Yūsefābād shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Yūsefābād, Írán v Google Earth »

Letiště Yūsefābād a okolí

Letiště ve městě Yūsefābād a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Yūsefābād říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Yūsefābād (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Yūsefābād a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Yūsefābād

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Yūsefābād: textový odkaz

satelitní mapu Yūsefābād: obrázkový odkaz

satelitní mapu Yūsefābād

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Yūsefābād: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Yūsefābād: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Yūsefābād: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. El Habat el Hamra v oblasti Boulmane, Centre Nord, Maroko
  2. Makondu v oblasti Tonkolili, Northern, Sierra Leone
  3. Bauxippi (historical) v oblasti Crittenden County, Arkansas, Spojené státy americké
  4. Vawnpayit v oblasti Hsawlaw, Kachin, Barma
  5. Mexico v oblasti Mexicali, Baja California, Mexiko
  6. Mong Awt v oblasti Mong Hsu, Shan, Barma
  7. Jegdalek v oblasti Kabul, Afghánistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.