3D mapa Karīm Dūk

Satelitní mapa Karīm Dūk

název bez diakritiky: Karim Duk
správní zařazení: Sistan and Baluchestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 25° 54' 0" North, 60° 12' 0" East

Karīm Dūk a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Karim DukVítejte na stránce věnované satelitní mapě Karīm Dūk. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Karim Duk, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sistan and Baluchestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 25° 54' 0" North, 60° 12' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Karīm Dūk v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Karīm Dūk

Hotely Karīm Dūk: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Karīm Dūk: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Karīm Dūk, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Karīm Dūk Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Karīm Dūk. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Karīm Dūk

3D mapa Karīm Dūk v Google Earth

satelitní 3D mapa Karīm Dūk, Írán

3D mapa Karīm DūkGoogle Earth – podívejte se na Karīm Dūk z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Karīm Dūk dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Karīm Dūk shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Karīm Dūk, Írán v Google Earth »

Letiště Karīm Dūk a okolí

Letiště ve městě Karīm Dūk a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Karīm Dūk říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Karīm Dūk (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Karīm Dūk a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Karīm Dūk

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Karīm Dūk: textový odkaz

satelitní mapu Karīm Dūk: obrázkový odkaz

satelitní mapu Karīm Dūk

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Karīm Dūk: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Karīm Dūk: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Karīm Dūk: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Lowmandale v oblasti Madison County, Indiana, Spojené státy americké
  2. Hit'ublo v oblasti Mitswae City, N. Red-Sea, Eritrea

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.