3D mapa Mīān Sū

Satelitní mapa Mīān Sū

název bez diakritiky: Mian Su
správní zařazení: Sistan and Baluchestan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 27° 8' 19" North, 58° 58' 14" East

Mīān Sū a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Mian SuVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mīān Sū. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Mian Su, administrativně je místo zařazeno do oblasti Sistan and Baluchestan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 27° 8' 19" North, 58° 58' 14" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mīān Sū v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mīān Sū

Hotely Mīān Sū: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mīān Sū: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mīān Sū, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mīān Sū Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mīān Sū. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mīān Sū

3D mapa Mīān Sū v Google Earth

satelitní 3D mapa Mīān Sū, Írán

3D mapa Mīān SūGoogle Earth – podívejte se na Mīān Sū z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mīān Sū dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mīān Sū shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mīān Sū, Írán v Google Earth »

Letiště Mīān Sū a okolí

Letiště ve městě Mīān Sū a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mīān Sū říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mīān Sū (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mīān Sū a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mīān Sū

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mīān Sū: textový odkaz

satelitní mapu Mīān Sū: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mīān Sū

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mīān Sū: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mīān Sū: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mīān Sū: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Tatomiri v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  2. Kelewa v oblasti North Central, Srí Lanka
  3. Bejkove v oblasti Kolonje, Albánie
  4. Cowaramup v oblasti Augusta-Margaret River, Western Australia, Austrálie
  5. Silvarrey v oblasti Lugo, Galicia, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.