3D mapa Ākhowr Bedīn

Satelitní mapa Ākhowr Bedīn

název bez diakritiky: Akhowr Bedin
správní zařazení: Tehran, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 38' 0" North, 52° 1' 0" East

Ākhowr Bedīn a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Akhowr BedinVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ākhowr Bedīn. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Akhowr Bedin, administrativně je místo zařazeno do oblasti Tehran, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 38' 0" North, 52° 1' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ākhowr Bedīn v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ākhowr Bedīn

Hotely Ākhowr Bedīn: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ākhowr Bedīn: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ākhowr Bedīn, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ākhowr Bedīn Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ākhowr Bedīn. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ākhowr Bedīn

3D mapa Ākhowr Bedīn v Google Earth

satelitní 3D mapa Ākhowr Bedīn, Írán

3D mapa Ākhowr BedīnGoogle Earth – podívejte se na Ākhowr Bedīn z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ākhowr Bedīn dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ākhowr Bedīn shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ākhowr Bedīn, Írán v Google Earth »

Letiště Ākhowr Bedīn a okolí

Letiště ve městě Ākhowr Bedīn a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ākhowr Bedīn říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ākhowr Bedīn (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ākhowr Bedīn a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ākhowr Bedīn

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ākhowr Bedīn: textový odkaz

satelitní mapu Ākhowr Bedīn: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ākhowr Bedīn

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ākhowr Bedīn: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ākhowr Bedīn: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ākhowr Bedīn: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Shanqian v oblasti Jinjiang, Fujian, Čína
  2. Soksa-ri v oblasti South Hamgyong, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  3. Mby v oblasti Mao, Kanem, Čad
  4. El Golandrino v oblasti San Francisco Menendez, Ahuachapan, Salvador

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.