3D mapa Dāmdāmā

Satelitní mapa Dāmdāmā

název bez diakritiky: Damdama
správní zařazení: West Azarbayejan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 38° 56' 0" North, 45° 4' 0" East

Dāmdāmā a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa DamdamaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Dāmdāmā. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Damdama, administrativně je místo zařazeno do oblasti West Azarbayejan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 56' 0" North, 45° 4' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Dāmdāmā v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Dāmdāmā

Hotely Dāmdāmā: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Dāmdāmā: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Dāmdāmā, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Dāmdāmā Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Dāmdāmā. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Dāmdāmā

3D mapa Dāmdāmā v Google Earth

satelitní 3D mapa Dāmdāmā, Írán

3D mapa DāmdāmāGoogle Earth – podívejte se na Dāmdāmā z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Dāmdāmā dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Dāmdāmā shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Dāmdāmā, Írán v Google Earth »

Letiště Dāmdāmā a okolí

Letiště ve městě Dāmdāmā a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Dāmdāmā říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Dāmdāmā (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Dāmdāmā a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Dāmdāmā

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Dāmdāmā: textový odkaz

satelitní mapu Dāmdāmā: obrázkový odkaz

satelitní mapu Dāmdāmā

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Dāmdāmā: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Dāmdāmā: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Dāmdāmā: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bou Mia v oblasti Agadir, Sud, Maroko
  2. Cluain Cearban v oblasti Mayo, West, Irsko
  3. Torpa v oblasti Ale Kommun, Alvsborgs Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.