3D mapa Īl Chūpān

Satelitní mapa Īl Chūpān

název bez diakritiky: Il Chupan
správní zařazení: Zanjan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 36° 29' 0" North, 49° 27' 0" East

Īl Chūpān a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Il ChupanVítejte na stránce věnované satelitní mapě Īl Chūpān. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Il Chupan, administrativně je místo zařazeno do oblasti Zanjan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 36° 29' 0" North, 49° 27' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Īl Chūpān v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Īl Chūpān

Hotely Īl Chūpān: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Īl Chūpān: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Īl Chūpān, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Īl Chūpān Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Īl Chūpān. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Īl Chūpān

3D mapa Īl Chūpān v Google Earth

satelitní 3D mapa Īl Chūpān, Írán

3D mapa Īl ChūpānGoogle Earth – podívejte se na Īl Chūpān z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Īl Chūpān dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Īl Chūpān shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Īl Chūpān, Írán v Google Earth »

Letiště Īl Chūpān a okolí

Letiště ve městě Īl Chūpān a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Īl Chūpān říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Īl Chūpān (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Īl Chūpān a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Īl Chūpān

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Īl Chūpān: textový odkaz

satelitní mapu Īl Chūpān: obrázkový odkaz

satelitní mapu Īl Chūpān

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Īl Chūpān: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Īl Chūpān: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Īl Chūpān: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Gaofeng v oblasti Ya Xian, Hainan, Čína
  2. Decorata v oblasti Benevento, Campania, Itálie
  3. Todji v oblasti Kloto, Plateaux, Togo

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.