3D mapa Qīās Kandī

Satelitní mapa Qīās Kandī

název bez diakritiky: Qias Kandi
správní zařazení: Zanjan, Írán, Asie
zeměpisná poloha: 35° 42' 0" North, 48° 26' 0" East

Qīās Kandī a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Qias KandiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Qīās Kandī. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Qias Kandi, administrativně je místo zařazeno do oblasti Zanjan, Írán, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 35° 42' 0" North, 48° 26' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Qīās Kandī v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Qīās Kandī

Hotely Qīās Kandī: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Qīās Kandī: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Qīās Kandī, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Qīās Kandī Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Qīās Kandī. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Qīās Kandī

3D mapa Qīās Kandī v Google Earth

satelitní 3D mapa Qīās Kandī, Írán

3D mapa Qīās KandīGoogle Earth – podívejte se na Qīās Kandī z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Qīās Kandī dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Qīās Kandī shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Qīās Kandī, Írán v Google Earth »

Letiště Qīās Kandī a okolí

Letiště ve městě Qīās Kandī a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Qīās Kandī říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Qīās Kandī (Írán)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Qīās Kandī a celou oblast Írán. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Qīās Kandī

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Qīās Kandī: textový odkaz

satelitní mapu Qīās Kandī: obrázkový odkaz

satelitní mapu Qīās Kandī

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Qīās Kandī: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Qīās Kandī: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Qīās Kandī: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Rancascancha v oblasti Huaral, Lima, Peru
  2. Zubina v oblasti Trebnje, Slovinsko
  3. Al As`adiyah v oblasti Homs (Hims), Sýrie
  4. Ida Ou Lstane v oblasti Tata, Sud, Maroko
  5. Kutas v oblasti Baranya, Maďarsko
  6. Chlaniow v oblasti Krasnystaw, Lubeiskie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.