3D mapa Gortahork

Satelitní mapa Gortahork

název bez diakritiky: Gortahork
správní zařazení: Donegal, Donegal, Irsko, Evropa
zeměpisná poloha: 55° 7' 0" North, 8° 8' 0" West

Gortahork a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GortahorkVítejte na stránce věnované satelitní mapě Gortahork. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Gortahork, administrativně je místo zařazeno do oblasti Donegal, Donegal, Irsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 55° 7' 0" North, 8° 8' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Gortahork v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Gortahork

Hotely Gortahork: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Gortahork: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Gortahork, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Gortahork Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Gortahork. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Gortahork

3D mapa Gortahork v Google Earth

satelitní 3D mapa Gortahork, Irsko

3D mapa GortahorkGoogle Earth – podívejte se na Gortahork z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Gortahork dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Gortahork shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Gortahork, Irsko v Google Earth »

Letiště Gortahork a okolí

Letiště ve městě Gortahork a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Gortahork říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Gortahork (Irsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Gortahork a celou oblast Irsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Gortahork

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Gortahork: textový odkaz

satelitní mapu Gortahork: obrázkový odkaz

satelitní mapu Gortahork

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Gortahork: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Gortahork: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Gortahork: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Goczki v oblasti Konin I, Wielkopolskie, Polsko
  2. Uporniki v oblasti Nekhaevskiy rayon, Volgogradskaya Oblast, Rusko
  3. Ke Nheo v oblasti Nghia Dan, Nghe An, Vietnam
  4. Balice v oblasti Sud, Haiti
  5. El Capulin v oblasti Texiguat, Paraiso, Honduras

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.