3D mapa Ballymacaw

Satelitní mapa Ballymacaw

název bez diakritiky: Ballymacaw
správní zařazení: Waterford, South East, Irsko, Evropa
zeměpisná poloha: 52° 8' 31" North, 7° 2' 47" West

Ballymacaw a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BallymacawVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ballymacaw. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Ballymacaw, administrativně je místo zařazeno do oblasti Waterford, South East, Irsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 52° 8' 31" North, 7° 2' 47" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ballymacaw v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ballymacaw

Hotely Ballymacaw: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ballymacaw: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ballymacaw, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ballymacaw Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ballymacaw. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ballymacaw

3D mapa Ballymacaw v Google Earth

satelitní 3D mapa Ballymacaw, Irsko

3D mapa BallymacawGoogle Earth – podívejte se na Ballymacaw z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ballymacaw dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ballymacaw shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ballymacaw, Irsko v Google Earth »

Letiště Ballymacaw a okolí

Letiště ve městě Ballymacaw a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ballymacaw říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ballymacaw (Irsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ballymacaw a celou oblast Irsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ballymacaw

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ballymacaw: textový odkaz

satelitní mapu Ballymacaw: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ballymacaw

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ballymacaw: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ballymacaw: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ballymacaw: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Barsinghausen v oblasti Hannover, Hannover, Niedersachsen, Německo
  2. Bukonys v oblasti Jonavos, Kaunas, Litva
  3. McCoy v oblasti Whitman County, Washington, Spojené státy americké
  4. Bayoba v oblasti Azerbaydzhan Territor, Ázerbájdžán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.