3D mapa Daly's Cross Roads

Satelitní mapa Daly's Cross Roads

název bez diakritiky: Daly's Cross Roads
správní zařazení: Cork, South West, Irsko, Evropa
zeměpisná poloha: 52° 2' 32" North, 8° 33' 56" West

Daly's Cross Roads a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Daly's Cross RoadsVítejte na stránce věnované satelitní mapě Daly's Cross Roads. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Daly's Cross Roads, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cork, South West, Irsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 52° 2' 32" North, 8° 33' 56" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Daly's Cross Roads v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Daly's Cross Roads

Hotely Daly's Cross Roads: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Daly's Cross Roads: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Daly's Cross Roads, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Daly's Cross Roads Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Daly's Cross Roads. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Daly's Cross Roads

3D mapa Daly's Cross Roads v Google Earth

satelitní 3D mapa Daly's Cross Roads, Irsko

3D mapa Daly's Cross RoadsGoogle Earth – podívejte se na Daly's Cross Roads z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Daly's Cross Roads dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Daly's Cross Roads shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Daly's Cross Roads, Irsko v Google Earth »

Letiště Daly's Cross Roads a okolí

Letiště ve městě Daly's Cross Roads a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Daly's Cross Roads říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Daly's Cross Roads (Irsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Daly's Cross Roads a celou oblast Irsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Daly's Cross Roads

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Daly's Cross Roads: textový odkaz

satelitní mapu Daly's Cross Roads: obrázkový odkaz

satelitní mapu Daly's Cross Roads

vyhledávací box

satelitní mapy od Googlu



UPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Daly's Cross Roads: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Daly's Cross Roads: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Daly's Cross Roads: velká mapa jako odkaz



náhodná místa

  1. Buchenhof v oblasti Paderborn, Detmold, Nordrhein-Westfalen, Německo
  2. Karakuduk v oblasti Pavlodar, Kazachstán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.