3D mapa Killeenleagh

Satelitní mapa Killeenleagh

název bez diakritiky: Killeenleagh
správní zařazení: Cork, South West, Irsko, Evropa
zeměpisná poloha: 51° 38' 22" North, 9° 18' 47" West

Killeenleagh a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa KilleenleaghVítejte na stránce věnované satelitní mapě Killeenleagh. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Killeenleagh, administrativně je místo zařazeno do oblasti Cork, South West, Irsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 51° 38' 22" North, 9° 18' 47" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Killeenleagh v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Killeenleagh

Hotely Killeenleagh: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Killeenleagh: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Killeenleagh, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Killeenleagh Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Killeenleagh. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Killeenleagh

3D mapa Killeenleagh v Google Earth

satelitní 3D mapa Killeenleagh, Irsko

3D mapa KilleenleaghGoogle Earth – podívejte se na Killeenleagh z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Killeenleagh dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Killeenleagh shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Killeenleagh, Irsko v Google Earth »

Letiště Killeenleagh a okolí

Letiště ve městě Killeenleagh a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Killeenleagh říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Killeenleagh (Irsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Killeenleagh a celou oblast Irsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Killeenleagh

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Killeenleagh: textový odkaz

satelitní mapu Killeenleagh: obrázkový odkaz

satelitní mapu Killeenleagh

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Killeenleagh: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Killeenleagh: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Killeenleagh: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Crnece v oblasti Dravograd, Slovinsko
  2. La Vista v oblasti Sarpy County, Nebraska, Spojené státy americké
  3. Szakallas v oblasti Jasz-Nagykun-Szolnok, Maďarsko
  4. Lindberg v oblasti Varberg Kommun, Hallands Lan, Švédsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.