3D mapa Höskuldsstaðir

Satelitní mapa Höskuldsstaðir

název bez diakritiky: Hoskuldsstadhir
správní zařazení: Austur-Hunavatns, Island, Evropa
zeměpisná poloha: 65° 44' 0" North, 20° 15' 0" West

Höskuldsstaðir a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa HoskuldsstadhirVítejte na stránce věnované satelitní mapě Höskuldsstaðir. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hoskuldsstadhir, administrativně je místo zařazeno do oblasti Austur-Hunavatns, Island, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 65° 44' 0" North, 20° 15' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Höskuldsstaðir v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Höskuldsstaðir

Hotely Höskuldsstaðir: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Höskuldsstaðir: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Höskuldsstaðir, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Höskuldsstaðir Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Höskuldsstaðir. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Höskuldsstaðir

3D mapa Höskuldsstaðir v Google Earth

satelitní 3D mapa Höskuldsstaðir, Island

3D mapa HöskuldsstaðirGoogle Earth – podívejte se na Höskuldsstaðir z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Höskuldsstaðir dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Höskuldsstaðir shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Höskuldsstaðir, Island v Google Earth »

Letiště Höskuldsstaðir a okolí

Letiště ve městě Höskuldsstaðir a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Höskuldsstaðir říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Höskuldsstaðir (Island)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Höskuldsstaðir a celou oblast Island. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Höskuldsstaðir

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Höskuldsstaðir: textový odkaz

satelitní mapu Höskuldsstaðir: obrázkový odkaz

satelitní mapu Höskuldsstaðir

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Höskuldsstaðir: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Höskuldsstaðir: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Höskuldsstaðir: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Izmaylovka v oblasti Donetska, Ukrajina
  2. Bois v oblasti Timor Tengah Utara, Nusa Tenggara Timur, Indonésie
  3. San Ildefonso v oblasti Concepcion Batres, Usulutan, Salvador
  4. Les Villerais v oblasti Chateauroux, Indre, Centre, Francie
  5. Tari v oblasti BirninKe, Kebbi, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.