3D mapa Neskaupstaður

Satelitní mapa Neskaupstaður

název bez diakritiky: Neskaupstadhur
správní zařazení: Suur-Mula, Island, Evropa
zeměpisná poloha: 65° 9' 0" North, 13° 42' 0" West

Neskaupstaður a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa NeskaupstadhurVítejte na stránce věnované satelitní mapě Neskaupstaður. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Neskaupstadhur, administrativně je místo zařazeno do oblasti Suur-Mula, Island, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 65° 9' 0" North, 13° 42' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Neskaupstaður v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Neskaupstaður

Hotely Neskaupstaður: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Neskaupstaður: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Neskaupstaður, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Neskaupstaður Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Neskaupstaður. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Neskaupstaður

3D mapa Neskaupstaður v Google Earth

satelitní 3D mapa Neskaupstaður, Island

3D mapa NeskaupstaðurGoogle Earth – podívejte se na Neskaupstaður z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Neskaupstaður dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Neskaupstaður shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Neskaupstaður, Island v Google Earth »

Letiště Neskaupstaður a okolí

Letiště ve městě Neskaupstaður a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Neskaupstaður říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Neskaupstaður (Island)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Neskaupstaður a celou oblast Island. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Neskaupstaður

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Neskaupstaður: textový odkaz

satelitní mapu Neskaupstaður: obrázkový odkaz

satelitní mapu Neskaupstaður

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Neskaupstaður: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Neskaupstaður: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Neskaupstaður: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nizhniy Seymon-Larkoy v oblasti Respublika Krym, Ukrajina
  2. Sixlar v oblasti Azerbaydzhan Territor, Ázerbájdžán
  3. Yao San Ouri v oblasti Phong Tho, Lai Chau, Vietnam
  4. Beiwujia v oblasti Dingyuan, Anhui, Čína
  5. Zhemiao v oblasti Tianlin, Guangxi, Čína
  6. Adiana Gala v oblasti Mirpur, Jammu and Kashmir, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.