3D mapa Mýrar

Satelitní mapa Mýrar

název bez diakritiky: Myrar
správní zařazení: Vestur-Isafjarar, Island, Evropa
zeměpisná poloha: 65° 54' 0" North, 23° 31' 0" West

Mýrar a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa MyrarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Mýrar. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Myrar, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vestur-Isafjarar, Island, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 65° 54' 0" North, 23° 31' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Mýrar v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Mýrar

Hotely Mýrar: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Mýrar: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Mýrar, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Mýrar Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Mýrar. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Mýrar

3D mapa Mýrar v Google Earth

satelitní 3D mapa Mýrar, Island

3D mapa MýrarGoogle Earth – podívejte se na Mýrar z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Mýrar dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Mýrar shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Mýrar, Island v Google Earth »

Letiště Mýrar a okolí

Letiště ve městě Mýrar a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Mýrar říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Mýrar (Island)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Mýrar a celou oblast Island. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Mýrar

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Mýrar: textový odkaz

satelitní mapu Mýrar: obrázkový odkaz

satelitní mapu Mýrar

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Mýrar: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Mýrar: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Mýrar: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Thummi v oblasti Khairpur, Sind, Pákistán
  2. Bedford v oblasti Brome-Missisquoi, Quebec, Kanada
  3. Pasirbabakan v oblasti Tangerang, Jawa Barat, Indonésie
  4. Lockpit v oblasti Wayne County, New York, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.