3D mapa Skógur

Satelitní mapa Skógur

název bez diakritiky: Skogur
správní zařazení: Vestur-Isafjarar, Island, Evropa
zeměpisná poloha: 65° 43' 0" North, 23° 22' 0" West

Skógur a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa SkogurVítejte na stránce věnované satelitní mapě Skógur. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Skogur, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vestur-Isafjarar, Island, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 65° 43' 0" North, 23° 22' 0" West.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Skógur v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Skógur

Hotely Skógur: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Skógur: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Skógur, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Skógur Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Skógur. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Skógur

3D mapa Skógur v Google Earth

satelitní 3D mapa Skógur, Island

3D mapa SkógurGoogle Earth – podívejte se na Skógur z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Skógur dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Skógur shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Skógur, Island v Google Earth »

Letiště Skógur a okolí

Letiště ve městě Skógur a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Skógur říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Skógur (Island)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Skógur a celou oblast Island. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Skógur

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Skógur: textový odkaz

satelitní mapu Skógur: obrázkový odkaz

satelitní mapu Skógur

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Skógur: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Skógur: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Skógur: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Khowr Khiari v oblasti Hormozgan, Írán
  2. Aq Dagesh-e Bala v oblasti Mazandaran, Írán
  3. Konuksever v oblasti Erzincan, Turecko
  4. Yar Muhammad v oblasti Jakobabad, Sind, Pákistán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.