3D mapa Chieti

Satelitní mapa Chieti

název bez diakritiky: Chieti
správní zařazení: Chieti, Abruzzo, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 42° 21' 0" North, 14° 10' 0" East

Chieti a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa ChietiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Chieti. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Chieti, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chieti, Abruzzo, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 42° 21' 0" North, 14° 10' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Chieti v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Chieti

Hotely Chieti: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Chieti: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Chieti, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Chieti Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Chieti. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Chieti

3D mapa Chieti v Google Earth

satelitní 3D mapa Chieti, Itálie

3D mapa ChietiGoogle Earth – podívejte se na Chieti z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Chieti dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Chieti shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Chieti, Itálie v Google Earth »

Letiště Chieti a okolí

Letiště ve městě Chieti a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Chieti říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Chieti (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Chieti a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Chieti

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Chieti: textový odkaz

satelitní mapu Chieti: obrázkový odkaz

satelitní mapu Chieti

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Chieti: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Chieti: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Chieti: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chucipaco v oblasti Alamos, Sonora, Mexiko
  2. Songjong-gol v oblasti Changang, Korejská lidově demokratická republika (KLDR)
  3. Gowo v oblasti Kaga, Borno, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.