3D mapa Torrevecchia Teatina

Satelitní mapa Torrevecchia Teatina

název bez diakritiky: Torrevecchia Teatina
správní zařazení: Chieti, Abruzzo, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 42° 22' 0" North, 14° 12' 0" East

Torrevecchia Teatina a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Torrevecchia TeatinaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Torrevecchia Teatina. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Torrevecchia Teatina, administrativně je místo zařazeno do oblasti Chieti, Abruzzo, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 42° 22' 0" North, 14° 12' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Torrevecchia Teatina v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Torrevecchia Teatina

Hotely Torrevecchia Teatina: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Torrevecchia Teatina: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Torrevecchia Teatina, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Torrevecchia Teatina Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Torrevecchia Teatina. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Torrevecchia Teatina

3D mapa Torrevecchia Teatina v Google Earth

satelitní 3D mapa Torrevecchia Teatina, Itálie

3D mapa Torrevecchia TeatinaGoogle Earth – podívejte se na Torrevecchia Teatina z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Torrevecchia Teatina dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Torrevecchia Teatina shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Torrevecchia Teatina, Itálie v Google Earth »

Letiště Torrevecchia Teatina a okolí

Letiště ve městě Torrevecchia Teatina a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Torrevecchia Teatina říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Torrevecchia Teatina (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Torrevecchia Teatina a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Torrevecchia Teatina

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Torrevecchia Teatina: textový odkaz

satelitní mapu Torrevecchia Teatina: obrázkový odkaz

satelitní mapu Torrevecchia Teatina

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Torrevecchia Teatina: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Torrevecchia Teatina: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Torrevecchia Teatina: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Forstballe v oblasti Egtved, Vejle, Dánsko
  2. Bisaiya Kuribari v oblasti Gazipur Zl, Dhaka Div, Bangladéš
  3. Quequerane v oblasti Massinga, Inhambane, Mozambik
  4. Saint-Pierre v oblasti Laval, Mayenne, Pays-de-la-Loire, Francie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.