3D mapa Montesilvano Marina

Satelitní mapa Montesilvano Marina

název bez diakritiky: Montesilvano Marina
správní zařazení: Pescara, Abruzzo, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 42° 31' 0" North, 14° 9' 0" East

Montesilvano Marina a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Montesilvano MarinaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Montesilvano Marina. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Montesilvano Marina, administrativně je místo zařazeno do oblasti Pescara, Abruzzo, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 42° 31' 0" North, 14° 9' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Montesilvano Marina v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Montesilvano Marina

Hotely Montesilvano Marina: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Montesilvano Marina: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Montesilvano Marina, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Montesilvano Marina Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Montesilvano Marina. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Montesilvano Marina

3D mapa Montesilvano Marina v Google Earth

satelitní 3D mapa Montesilvano Marina, Itálie

3D mapa Montesilvano MarinaGoogle Earth – podívejte se na Montesilvano Marina z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Montesilvano Marina dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Montesilvano Marina shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Montesilvano Marina, Itálie v Google Earth »

Letiště Montesilvano Marina a okolí

Letiště ve městě Montesilvano Marina a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Montesilvano Marina říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Montesilvano Marina (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Montesilvano Marina a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Montesilvano Marina

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Montesilvano Marina: textový odkaz

satelitní mapu Montesilvano Marina: obrázkový odkaz

satelitní mapu Montesilvano Marina

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Montesilvano Marina: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Montesilvano Marina: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Montesilvano Marina: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Douillet-le-Joly v oblasti Mamers, Sarthe, Pays-de-la-Loire, Francie
  2. Wuzui v oblasti Nan Xian, Hunan, Čína

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.