3D mapa Gimigliano

Satelitní mapa Gimigliano

název bez diakritiky: Gimigliano
správní zařazení: Catanzaro, Calabria, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 38° 58' 0" North, 16° 32' 0" East

Gimigliano a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa GimiglianoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Gimigliano. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Gimigliano, administrativně je místo zařazeno do oblasti Catanzaro, Calabria, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 58' 0" North, 16° 32' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Gimigliano v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Gimigliano

Hotely Gimigliano: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Gimigliano: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Gimigliano, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Gimigliano Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Gimigliano. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Gimigliano

3D mapa Gimigliano v Google Earth

satelitní 3D mapa Gimigliano, Itálie

3D mapa GimiglianoGoogle Earth – podívejte se na Gimigliano z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Gimigliano dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Gimigliano shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Gimigliano, Itálie v Google Earth »

Letiště Gimigliano a okolí

Letiště ve městě Gimigliano a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Gimigliano říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Gimigliano (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Gimigliano a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Gimigliano

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Gimigliano: textový odkaz

satelitní mapu Gimigliano: obrázkový odkaz

satelitní mapu Gimigliano

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Gimigliano: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Gimigliano: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Gimigliano: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Yukariguvec v oblasti Hakkari, Turecko
  2. Willey v oblasti Warwickshire County, West Midlands, England, Velká Británie
  3. Salgada v oblasti Alagoinhas, Bahia, Brazílie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.