3D mapa Panetti

Satelitní mapa Panetti

název bez diakritiky: Panetti
správní zařazení: Catanzaro, Calabria, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 39° 1' 0" North, 16° 18' 0" East

Panetti a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa PanettiVítejte na stránce věnované satelitní mapě Panetti. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Panetti, administrativně je místo zařazeno do oblasti Catanzaro, Calabria, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 39° 1' 0" North, 16° 18' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Panetti v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Panetti

Hotely Panetti: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Panetti: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Panetti, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Panetti Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Panetti. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Panetti

3D mapa Panetti v Google Earth

satelitní 3D mapa Panetti, Itálie

3D mapa PanettiGoogle Earth – podívejte se na Panetti z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Panetti dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Panetti shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Panetti, Itálie v Google Earth »

Letiště Panetti a okolí

Letiště ve městě Panetti a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Panetti říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Panetti (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Panetti a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Panetti

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Panetti: textový odkaz

satelitní mapu Panetti: obrázkový odkaz

satelitní mapu Panetti

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Panetti: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Panetti: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Panetti: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Nagane v oblasti North Western, Srí Lanka
  2. McCormick v oblasti Poinsett County, Arkansas, Spojené státy americké
  3. Farsh Barkat v oblasti Kafr-El-Sheikh, Lower Egypt, Egypt

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.