3D mapa Montebello Ionico

Satelitní mapa Montebello Ionico

název bez diakritiky: Montebello Ionico
správní zařazení: Reggio di Calabria, Calabria, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 37° 59' 0" North, 15° 45' 0" East

Montebello Ionico a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Montebello IonicoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Montebello Ionico. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Montebello Ionico, administrativně je místo zařazeno do oblasti Reggio di Calabria, Calabria, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 59' 0" North, 15° 45' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Montebello Ionico v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Montebello Ionico

Hotely Montebello Ionico: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Montebello Ionico: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Montebello Ionico, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Montebello Ionico Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Montebello Ionico. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Montebello Ionico

3D mapa Montebello Ionico v Google Earth

satelitní 3D mapa Montebello Ionico, Itálie

3D mapa Montebello IonicoGoogle Earth – podívejte se na Montebello Ionico z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Montebello Ionico dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Montebello Ionico shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Montebello Ionico, Itálie v Google Earth »

Letiště Montebello Ionico a okolí

Letiště ve městě Montebello Ionico a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Montebello Ionico říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Montebello Ionico (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Montebello Ionico a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Montebello Ionico

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Montebello Ionico: textový odkaz

satelitní mapu Montebello Ionico: obrázkový odkaz

satelitní mapu Montebello Ionico

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Montebello Ionico: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Montebello Ionico: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Montebello Ionico: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Akguney v oblasti Eskisehir, Turecko
  2. Ristikangas v oblasti Lappi, Lappi, Finsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.