3D mapa Riace Capo

Satelitní mapa Riace Capo

název bez diakritiky: Riace Capo
správní zařazení: Reggio di Calabria, Calabria, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 37° 58' 0" North, 15° 48' 0" East

Riace Capo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Riace CapoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Riace Capo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Riace Capo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Reggio di Calabria, Calabria, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 37° 58' 0" North, 15° 48' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Riace Capo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Riace Capo

Hotely Riace Capo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Riace Capo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Riace Capo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Riace Capo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Riace Capo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Riace Capo

3D mapa Riace Capo v Google Earth

satelitní 3D mapa Riace Capo, Itálie

3D mapa Riace CapoGoogle Earth – podívejte se na Riace Capo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Riace Capo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Riace Capo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Riace Capo, Itálie v Google Earth »

Letiště Riace Capo a okolí

Letiště ve městě Riace Capo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Riace Capo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Riace Capo (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Riace Capo a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Riace Capo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Riace Capo: textový odkaz

satelitní mapu Riace Capo: obrázkový odkaz

satelitní mapu Riace Capo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Riace Capo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Riace Capo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Riace Capo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Kozminci v oblasti Videm, Slovinsko
  2. El Canastal v oblasti San Jeronimo, Baja Verapaz, Guatemala
  3. Chepito v oblasti Piura, Piura, Peru
  4. Tayal v oblasti Otuzco, La Libertad, Peru

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.