3D mapa San Filippo

Satelitní mapa San Filippo

název bez diakritiky: San Filippo
správní zařazení: Reggio di Calabria, Calabria, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 38° 1' 0" North, 15° 40' 0" East

San Filippo a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San FilippoVítejte na stránce věnované satelitní mapě San Filippo. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Filippo, administrativně je místo zařazeno do oblasti Reggio di Calabria, Calabria, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 1' 0" North, 15° 40' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San Filippo v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San Filippo

Hotely San Filippo: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San Filippo: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Filippo, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San Filippo Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Filippo. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města San Filippo

3D mapa San Filippo v Google Earth

satelitní 3D mapa San Filippo, Itálie

3D mapa San FilippoGoogle Earth – podívejte se na San Filippo z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San Filippo dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San Filippo shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San Filippo, Itálie v Google Earth »

Letiště San Filippo a okolí

Letiště ve městě San Filippo a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San Filippo říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San Filippo (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San Filippo a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San Filippo

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San Filippo: textový odkaz

satelitní mapu San Filippo: obrázkový odkaz

satelitní mapu San Filippo

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San Filippo: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San Filippo: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San Filippo: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Keur Matar Diop v oblasti Louga, Senegal
  2. Pie de Las Flores v oblasti Jocotan, Chiquimula, Guatemala
  3. Kon Klang v oblasti Konplong, Kon Tum, Vietnam
  4. Maqueve v oblasti Mabalane, Gaza, Mozambik

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.