3D mapa Vena Superiore

Satelitní mapa Vena Superiore

název bez diakritiky: Vena Superiore
správní zařazení: Vibo Valentia, Calabria, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 38° 40' 0" North, 16° 4' 0" East

Vena Superiore a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Vena SuperioreVítejte na stránce věnované satelitní mapě Vena Superiore. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Vena Superiore, administrativně je místo zařazeno do oblasti Vibo Valentia, Calabria, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 40' 0" North, 16° 4' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Vena Superiore v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Vena Superiore

Hotely Vena Superiore: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Vena Superiore: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Vena Superiore, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Vena Superiore Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Vena Superiore. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Vena Superiore

3D mapa Vena Superiore v Google Earth

satelitní 3D mapa Vena Superiore, Itálie

3D mapa Vena SuperioreGoogle Earth – podívejte se na Vena Superiore z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Vena Superiore dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Vena Superiore shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Vena Superiore, Itálie v Google Earth »

Letiště Vena Superiore a okolí

Letiště ve městě Vena Superiore a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Vena Superiore říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Vena Superiore (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Vena Superiore a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Vena Superiore

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Vena Superiore: textový odkaz

satelitní mapu Vena Superiore: obrázkový odkaz

satelitní mapu Vena Superiore

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Vena Superiore: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Vena Superiore: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Vena Superiore: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Jasenje v oblasti Srbija, Srbsko a Černá Hora
  2. Ban Nong Phai v oblasti Udon Thani, Northeastern, Thajsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.