3D mapa Campagna

Satelitní mapa Campagna

název bez diakritiky: Campagna
správní zařazení: Salerno, Campania, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 40° 40' 0" North, 15° 7' 0" East

Campagna a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa CampagnaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Campagna. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Campagna, administrativně je místo zařazeno do oblasti Salerno, Campania, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 40° 40' 0" North, 15° 7' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Campagna v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Campagna

Hotely Campagna: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Campagna: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Campagna, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Campagna Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Campagna. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Campagna

3D mapa Campagna v Google Earth

satelitní 3D mapa Campagna, Itálie

3D mapa CampagnaGoogle Earth – podívejte se na Campagna z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Campagna dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Campagna shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Campagna, Itálie v Google Earth »

Letiště Campagna a okolí

Letiště ve městě Campagna a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Campagna říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Campagna (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Campagna a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Campagna

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Campagna: textový odkaz

satelitní mapu Campagna: obrázkový odkaz

satelitní mapu Campagna

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Campagna: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Campagna: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Campagna: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Naipe v oblasti Santa Rosa, Catamarca, Argentina
  2. De Inlaag v oblasti Zeeland, Nizozemí
  3. Tagish v oblasti Yukon, Yukon Territory, Kanada

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.