3D mapa Rimale

Satelitní mapa Rimale

název bez diakritiky: Rimale
správní zařazení: Parma, Emilia-Romagna, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 44° 53' 0" North, 10° 1' 0" East

Rimale a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa RimaleVítejte na stránce věnované satelitní mapě Rimale. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Rimale, administrativně je místo zařazeno do oblasti Parma, Emilia-Romagna, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 44° 53' 0" North, 10° 1' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Rimale v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Rimale

Hotely Rimale: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Rimale: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Rimale, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Rimale Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Rimale. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Rimale

3D mapa Rimale v Google Earth

satelitní 3D mapa Rimale, Itálie

3D mapa RimaleGoogle Earth – podívejte se na Rimale z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Rimale dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Rimale shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Rimale, Itálie v Google Earth »

Letiště Rimale a okolí

Letiště ve městě Rimale a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Rimale říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Rimale (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Rimale a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Rimale

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Rimale: textový odkaz

satelitní mapu Rimale: obrázkový odkaz

satelitní mapu Rimale

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Rimale: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Rimale: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Rimale: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Magura v oblasti Dimbovita, Rumunsko
  2. Sarab Samen v oblasti Hamadan, Írán

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.