3D mapa Villa Verucchio

Satelitní mapa Villa Verucchio

název bez diakritiky: Villa Verucchio
správní zařazení: Rimini, Emilia-Romagna, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 44° 0' 28" North, 12° 26' 0" East

Villa Verucchio a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Villa VerucchioVítejte na stránce věnované satelitní mapě Villa Verucchio. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Villa Verucchio, administrativně je místo zařazeno do oblasti Rimini, Emilia-Romagna, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 44° 0' 28" North, 12° 26' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Villa Verucchio v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Villa Verucchio

Hotely Villa Verucchio: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Villa Verucchio: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Villa Verucchio, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Villa Verucchio Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Villa Verucchio. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Villa Verucchio

3D mapa Villa Verucchio v Google Earth

satelitní 3D mapa Villa Verucchio, Itálie

3D mapa Villa VerucchioGoogle Earth – podívejte se na Villa Verucchio z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Villa Verucchio dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Villa Verucchio shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Villa Verucchio, Itálie v Google Earth »

Letiště Villa Verucchio a okolí

Letiště ve městě Villa Verucchio a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Villa Verucchio říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Villa Verucchio (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Villa Verucchio a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Villa Verucchio

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Villa Verucchio: textový odkaz

satelitní mapu Villa Verucchio: obrázkový odkaz

satelitní mapu Villa Verucchio

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Villa Verucchio: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Villa Verucchio: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Villa Verucchio: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Narim v oblasti Kyongsangnam-Do, Korejská republika
  2. Pinky Town v oblasti St. Paul River, Montserrado, Libérie
  3. Ombuanginge v oblasti Samba Caju, Cuanza Norte, Angola
  4. Anse Louis v oblasti Sud, Haiti

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.