3D mapa Tor di Quinto

Satelitní mapa Tor di Quinto

název bez diakritiky: Tor di Quinto
správní zařazení: Roma, Lazio, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 41° 56' 0" North, 12° 28' 0" East

Tor di Quinto a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Tor di QuintoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Tor di Quinto. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Tor di Quinto, administrativně je místo zařazeno do oblasti Roma, Lazio, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 56' 0" North, 12° 28' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Tor di Quinto v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Tor di Quinto

Hotely Tor di Quinto: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Tor di Quinto: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Tor di Quinto, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Tor di Quinto Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Tor di Quinto. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Tor di Quinto

3D mapa Tor di Quinto v Google Earth

satelitní 3D mapa Tor di Quinto, Itálie

3D mapa Tor di QuintoGoogle Earth – podívejte se na Tor di Quinto z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Tor di Quinto dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Tor di Quinto shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Tor di Quinto, Itálie v Google Earth »

Letiště Tor di Quinto a okolí

Letiště ve městě Tor di Quinto a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Tor di Quinto říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Tor di Quinto (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Tor di Quinto a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Tor di Quinto

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Tor di Quinto: textový odkaz

satelitní mapu Tor di Quinto: obrázkový odkaz

satelitní mapu Tor di Quinto

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Tor di Quinto: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Tor di Quinto: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Tor di Quinto: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Pusici v oblasti Republika Srpska, Bosna a Hercegovina
  2. Tok Chin Tong v oblasti Kedah, Malajsie
  3. Les Planches v oblasti Evreux, Eure, Haute-Normandie, Francie
  4. Phi Dang v oblasti Bao Loc, Lam Dong, Vietnam
  5. Sugar Grove v oblasti Jefferson County, Ohio, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.