3D mapa Marina di Ravenna

Satelitní mapa Marina di Ravenna

název bez diakritiky: Marina di Ravenna
správní zařazení: Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 44° 28' 38" North, 12° 17' 9" East

Marina di Ravenna a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Marina di RavennaVítejte na stránce věnované satelitní mapě Marina di Ravenna. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Marina di Ravenna, administrativně je místo zařazeno do oblasti Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 44° 28' 38" North, 12° 17' 9" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Marina di Ravenna v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Marina di Ravenna

Hotely Marina di Ravenna: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Marina di Ravenna: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Marina di Ravenna, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Marina di Ravenna Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Marina di Ravenna. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Marina di Ravenna

3D mapa Marina di Ravenna v Google Earth

satelitní 3D mapa Marina di Ravenna, Itálie

3D mapa Marina di RavennaGoogle Earth – podívejte se na Marina di Ravenna z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Marina di Ravenna dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Marina di Ravenna shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Marina di Ravenna, Itálie v Google Earth »

Letiště Marina di Ravenna a okolí

Letiště ve městě Marina di Ravenna a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Marina di Ravenna říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Marina di Ravenna (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Marina di Ravenna a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Marina di Ravenna

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Marina di Ravenna: textový odkaz

satelitní mapu Marina di Ravenna: obrázkový odkaz

satelitní mapu Marina di Ravenna

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Marina di Ravenna: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Marina di Ravenna: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Marina di Ravenna: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Barcelos v oblasti Barcelos, Cavado, Norte, Portugalsko
  2. Shotormal v oblasti Ilam, Írán
  3. Pihtinotko v oblasti Etela-Savo, Ita-Suomi, Finsko
  4. Ban Chak Mak v oblasti Rayong, Central, Thajsko
  5. Siedliska v oblasti Szczytno, Warminsko-Mazurskie, Polsko
  6. Swiecica v oblasti Staszow, Swietokrzyskie, Polsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.