3D mapa San Felice del Molise

Satelitní mapa San Felice del Molise

název bez diakritiky: San Felice del Molise
správní zařazení: Campobasso, Molise, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 41° 53' 0" North, 14° 42' 0" East

San Felice del Molise a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San Felice del MoliseVítejte na stránce věnované satelitní mapě San Felice del Molise. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Felice del Molise, administrativně je místo zařazeno do oblasti Campobasso, Molise, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 41° 53' 0" North, 14° 42' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San Felice del Molise v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San Felice del Molise

Hotely San Felice del Molise: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San Felice del Molise: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Felice del Molise, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San Felice del Molise Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Felice del Molise. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města San Felice del Molise

3D mapa San Felice del Molise v Google Earth

satelitní 3D mapa San Felice del Molise, Itálie

3D mapa San Felice del MoliseGoogle Earth – podívejte se na San Felice del Molise z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San Felice del Molise dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San Felice del Molise shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San Felice del Molise, Itálie v Google Earth »

Letiště San Felice del Molise a okolí

Letiště ve městě San Felice del Molise a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San Felice del Molise říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San Felice del Molise (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San Felice del Molise a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San Felice del Molise

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San Felice del Molise: textový odkaz

satelitní mapu San Felice del Molise: obrázkový odkaz

satelitní mapu San Felice del Molise

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San Felice del Molise: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San Felice del Molise: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San Felice del Molise: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Aroma v oblasti Aroma, La Paz, Bolívie
  2. Belice v oblasti Berat, Albánie
  3. Edenaichet v oblasti Scharding, Oberosterreich, Rakousko
  4. Olympian Village v oblasti Jefferson County, Missouri, Spojené státy americké

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.