3D mapa Torino

Satelitní mapa Torino

název bez diakritiky: Torino
správní zařazení: Torino, Piemonte, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 45° 3' 0" North, 7° 40' 0" East

Torino a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa TorinoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Torino. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Torino, administrativně je místo zařazeno do oblasti Torino, Piemonte, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 45° 3' 0" North, 7° 40' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Torino v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Torino

Hotely Torino: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Torino: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Torino, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Torino Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Torino. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Vybrané hotely Torino

3D mapa Torino v Google Earth

satelitní 3D mapa Torino, Itálie

3D mapa TorinoGoogle Earth – podívejte se na Torino z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Torino dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Torino shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Torino, Itálie v Google Earth »

Letiště Torino a okolí

Letiště ve městě Torino a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Torino říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Torino (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Torino a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Torino

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Torino: textový odkaz

satelitní mapu Torino: obrázkový odkaz

satelitní mapu Torino

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Torino: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Torino: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Torino: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Hougeng v oblasti Guichi, Anhui, Čína
  2. Doring v oblasti Haa, Bhútán
  3. Belen v oblasti Guayaquil, Guayas, Ekvádor
  4. Muyange v oblasti Nyabigina, Muramviya, Burundi
  5. Na Khan (1) v oblasti Van Lang, Lang Son, Vietnam

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.