3D mapa San Francesco

Satelitní mapa San Francesco

název bez diakritiky: San Francesco
správní zařazení: Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 38° 9' 0" North, 15° 39' 0" East

San Francesco a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa San FrancescoVítejte na stránce věnované satelitní mapě San Francesco. Název zobrazeného místa bez diakritiky je San Francesco, administrativně je místo zařazeno do oblasti Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 38° 9' 0" North, 15° 39' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: San Francesco v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely San Francesco

Hotely San Francesco: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely San Francesco: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě San Francesco, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě San Francesco Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě San Francesco. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města San Francesco

3D mapa San Francesco v Google Earth

satelitní 3D mapa San Francesco, Itálie

3D mapa San FrancescoGoogle Earth – podívejte se na San Francesco z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu San Francesco dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu San Francesco shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa San Francesco, Itálie v Google Earth »

Letiště San Francesco a okolí

Letiště ve městě San Francesco a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích San Francesco říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast San Francesco (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro San Francesco a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu San Francesco

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu San Francesco: textový odkaz

satelitní mapu San Francesco: obrázkový odkaz

satelitní mapu San Francesco

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu San Francesco: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu San Francesco: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu San Francesco: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bissapa v oblasti Caconda, Huila, Angola
  2. Aktekke v oblasti Samsun, Turecko
  3. As Sarfan v oblasti Lahij, Former South Yemen, Jemen

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.