3D mapa Borgunto

Satelitní mapa Borgunto

název bez diakritiky: Borgunto
správní zařazení: Firenze, Toscana, Itálie, Evropa
zeměpisná poloha: 43° 48' 0" North, 11° 18' 0" East

Borgunto a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa BorguntoVítejte na stránce věnované satelitní mapě Borgunto. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Borgunto, administrativně je místo zařazeno do oblasti Firenze, Toscana, Itálie, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 43° 48' 0" North, 11° 18' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Borgunto v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Borgunto

Hotely Borgunto: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Borgunto: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Borgunto, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Borgunto Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Borgunto. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Borgunto

3D mapa Borgunto v Google Earth

satelitní 3D mapa Borgunto, Itálie

3D mapa BorguntoGoogle Earth – podívejte se na Borgunto z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Borgunto dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Borgunto shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Borgunto, Itálie v Google Earth »

Letiště Borgunto a okolí

Letiště ve městě Borgunto a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Borgunto říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Borgunto (Itálie)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Borgunto a celou oblast Itálie. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Borgunto

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Borgunto: textový odkaz

satelitní mapu Borgunto: obrázkový odkaz

satelitní mapu Borgunto

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Borgunto: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Borgunto: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Borgunto: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. La hoi v oblasti Pekhon, Shan, Barma
  2. Boulapessa v oblasti Mayoko, Niari, Konžská republika (Brazzaville)
  3. Snowden v oblasti Bedford County, Virginia, Spojené státy americké
  4. Garcibuey v oblasti Salamanca, Castilla y Leon, Španělsko

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.