3D mapa Motoyamachō-Kitahata

Satelitní mapa Motoyamachō-Kitahata

název bez diakritiky: Motoyamacho-Kitahata
správní zařazení: Hyogo, Kinki, Japonsko, Asie
zeměpisná poloha: 34° 44' 0" North, 135° 17' 0" East

Motoyamachō-Kitahata a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Motoyamacho-KitahataVítejte na stránce věnované satelitní mapě Motoyamachō-Kitahata. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Motoyamacho-Kitahata, administrativně je místo zařazeno do oblasti Hyogo, Kinki, Japonsko, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 34° 44' 0" North, 135° 17' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Motoyamachō-Kitahata v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Motoyamachō-Kitahata

Hotely Motoyamachō-Kitahata: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Motoyamachō-Kitahata: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Motoyamachō-Kitahata, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Motoyamachō-Kitahata Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Motoyamachō-Kitahata. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Motoyamachō-Kitahata

3D mapa Motoyamachō-Kitahata v Google Earth

satelitní 3D mapa Motoyamachō-Kitahata, Japonsko

3D mapa Motoyamachō-KitahataGoogle Earth – podívejte se na Motoyamachō-Kitahata z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Motoyamachō-Kitahata dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Motoyamachō-Kitahata shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Motoyamachō-Kitahata, Japonsko v Google Earth »

Letiště Motoyamachō-Kitahata a okolí

Letiště ve městě Motoyamachō-Kitahata a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Motoyamachō-Kitahata říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Motoyamachō-Kitahata (Japonsko)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Motoyamachō-Kitahata a celou oblast Japonsko. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Motoyamachō-Kitahata

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Motoyamachō-Kitahata: textový odkaz

satelitní mapu Motoyamachō-Kitahata: obrázkový odkaz

satelitní mapu Motoyamachō-Kitahata

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Motoyamachō-Kitahata: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Motoyamachō-Kitahata: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Motoyamachō-Kitahata: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Both v oblasti Nanded, Maharashtra, Indie
  2. Centerville v oblasti Saint Mary Parish, Louisiana, Spojené státy americké
  3. Virkvarn v oblasti Oskarshamn Kommun, Kalmar Lan, Švédsko
  4. Kyodong v oblasti Chollanam-Do, Korejská republika
  5. Gorno Orizari v oblasti Veles, Titov Veles, Makedonie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.