3D mapa Al Jīrah

Satelitní mapa Al Jīrah

název bez diakritiky: Al Jirah
správní zařazení: North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen, Asie
zeměpisná poloha: 15° 12' 0" North, 44° 16' 0" East

Al Jīrah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Al JirahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Al Jīrah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Al Jirah, administrativně je místo zařazeno do oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 15° 12' 0" North, 44° 16' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Al Jīrah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Al Jīrah

Hotely Al Jīrah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Al Jīrah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Al Jīrah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Al Jīrah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Al Jīrah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Al Jīrah

3D mapa Al Jīrah v Google Earth

satelitní 3D mapa Al Jīrah, Jemen

3D mapa Al JīrahGoogle Earth – podívejte se na Al Jīrah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Al Jīrah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Al Jīrah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Al Jīrah, Jemen v Google Earth »

Letiště Al Jīrah a okolí

Letiště ve městě Al Jīrah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Al Jīrah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Al Jīrah (Jemen)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Al Jīrah a celou oblast Jemen. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Al Jīrah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Al Jīrah: textový odkaz

satelitní mapu Al Jīrah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Al Jīrah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Al Jīrah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Jīrah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Jīrah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bigjouane v oblasti Tiznit, Sud, Maroko
  2. Bobrovka v oblasti Tomskiy rayon, Tomskaya Oblast, Rusko
  3. Badabdi v oblasti NafadaB, Bauchi, Nigérie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.