3D mapa Al Ma`yanah

Satelitní mapa Al Ma`yanah

název bez diakritiky: Al Ma`yanah
správní zařazení: North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen, Asie
zeměpisná poloha: 15° 13' 30" North, 44° 36' 15" East

Al Ma`yanah a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Al Ma`yanahVítejte na stránce věnované satelitní mapě Al Ma`yanah. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Al Ma`yanah, administrativně je místo zařazeno do oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 15° 13' 30" North, 44° 36' 15" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Al Ma`yanah v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Al Ma`yanah

Hotely Al Ma`yanah: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Al Ma`yanah: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Al Ma`yanah, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Al Ma`yanah Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Al Ma`yanah. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Al Ma`yanah

3D mapa Al Ma`yanah v Google Earth

satelitní 3D mapa Al Ma`yanah, Jemen

3D mapa Al Ma`yanahGoogle Earth – podívejte se na Al Ma`yanah z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Al Ma`yanah dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Al Ma`yanah shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Al Ma`yanah, Jemen v Google Earth »

Letiště Al Ma`yanah a okolí

Letiště ve městě Al Ma`yanah a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Al Ma`yanah říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Al Ma`yanah (Jemen)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Al Ma`yanah a celou oblast Jemen. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Al Ma`yanah

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Al Ma`yanah: textový odkaz

satelitní mapu Al Ma`yanah: obrázkový odkaz

satelitní mapu Al Ma`yanah

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Al Ma`yanah: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Ma`yanah: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Al Ma`yanah: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Sonamanga v oblasti Quissanga, Cabo Delgado, Mozambik
  2. Basgama v oblasti Southern, Srí Lanka
  3. Shahrak-e Sorkheh Dizeh v oblasti Bakhtaran, Írán
  4. Batu Punggul v oblasti Sabah, Malajsie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.