3D mapa Bayt Mukhtār

Satelitní mapa Bayt Mukhtār

název bez diakritiky: Bayt Mukhtar
správní zařazení: North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen, Asie
zeměpisná poloha: 15° 25' 4" North, 43° 40' 12" East

Bayt Mukhtār a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Bayt MukhtarVítejte na stránce věnované satelitní mapě Bayt Mukhtār. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Bayt Mukhtar, administrativně je místo zařazeno do oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 15° 25' 4" North, 43° 40' 12" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Bayt Mukhtār v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Bayt Mukhtār

Hotely Bayt Mukhtār: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Bayt Mukhtār: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Bayt Mukhtār, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Bayt Mukhtār Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Bayt Mukhtār. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Bayt Mukhtār

3D mapa Bayt Mukhtār v Google Earth

satelitní 3D mapa Bayt Mukhtār, Jemen

3D mapa Bayt MukhtārGoogle Earth – podívejte se na Bayt Mukhtār z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Bayt Mukhtār dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Bayt Mukhtār shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Bayt Mukhtār, Jemen v Google Earth »

Letiště Bayt Mukhtār a okolí

Letiště ve městě Bayt Mukhtār a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Bayt Mukhtār říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Bayt Mukhtār (Jemen)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Bayt Mukhtār a celou oblast Jemen. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Bayt Mukhtār

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Bayt Mukhtār: textový odkaz

satelitní mapu Bayt Mukhtār: obrázkový odkaz

satelitní mapu Bayt Mukhtār

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Bayt Mukhtār: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Bayt Mukhtār: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Bayt Mukhtār: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Chatti Badshah v oblasti Kupwara (Muzaffarabad), Jammu and Kashmir, Pákistán
  2. Oslaba v oblasti Vurnarskiy rayon, Chuvash Republic, Rusko
  3. Piaro Masan v oblasti Larkana, Sind, Pákistán
  4. Kpintao v oblasti Gushiegu-Chereponi, Northern, Ghana

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.