3D mapa Ḩaḑir

Satelitní mapa Ḩaḑir

název bez diakritiky: Hadir
správní zařazení: North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen, Asie
zeměpisná poloha: 15° 21' 0" North, 44° 20' 0" East

Ḩaḑir a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa HadirVítejte na stránce věnované satelitní mapě Ḩaḑir. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Hadir, administrativně je místo zařazeno do oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 15° 21' 0" North, 44° 20' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Ḩaḑir v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Ḩaḑir

Hotely Ḩaḑir: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Ḩaḑir: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Ḩaḑir, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Ḩaḑir Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Ḩaḑir. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Ḩaḑir

3D mapa Ḩaḑir v Google Earth

satelitní 3D mapa Ḩaḑir, Jemen

3D mapa ḨaḑirGoogle Earth – podívejte se na Ḩaḑir z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Ḩaḑir dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Ḩaḑir shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Ḩaḑir, Jemen v Google Earth »

Letiště Ḩaḑir a okolí

Letiště ve městě Ḩaḑir a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Ḩaḑir říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Ḩaḑir (Jemen)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Ḩaḑir a celou oblast Jemen. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Ḩaḑir

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Ḩaḑir: textový odkaz

satelitní mapu Ḩaḑir: obrázkový odkaz

satelitní mapu Ḩaḑir

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Ḩaḑir: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Ḩaḑir: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Ḩaḑir: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Shestovo v oblasti Vytegorskiy rayon, Vologodskaya Oblast, Rusko
  2. Glinki v oblasti Bydgoszcze I, Kujawsko-Pomorskie, Polsko
  3. Penmachno v oblasti Conwy, Wales, Wales, Velká Británie

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.