3D mapa Sūq `Āhim

Satelitní mapa Sūq `Āhim

název bez diakritiky: Suq `Ahim
správní zařazení: North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen, Asie
zeměpisná poloha: 16° 12' 6" North, 43° 23' 13" East

Sūq `Āhim a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Suq `AhimVítejte na stránce věnované satelitní mapě Sūq `Āhim. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Suq `Ahim, administrativně je místo zařazeno do oblasti North Yemen (1), Former North Yemen, Jemen, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 16° 12' 6" North, 43° 23' 13" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Sūq `Āhim v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Sūq `Āhim

Hotely Sūq `Āhim: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Sūq `Āhim: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Sūq `Āhim, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Sūq `Āhim Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Sūq `Āhim. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Sūq `Āhim

3D mapa Sūq `Āhim v Google Earth

satelitní 3D mapa Sūq `Āhim, Jemen

3D mapa Sūq `ĀhimGoogle Earth – podívejte se na Sūq `Āhim z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Sūq `Āhim dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Sūq `Āhim shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Sūq `Āhim, Jemen v Google Earth »

Letiště Sūq `Āhim a okolí

Letiště ve městě Sūq `Āhim a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Sūq `Āhim říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Sūq `Āhim (Jemen)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Sūq `Āhim a celou oblast Jemen. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Sūq `Āhim

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Sūq `Āhim: textový odkaz

satelitní mapu Sūq `Āhim: obrázkový odkaz

satelitní mapu Sūq `Āhim

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Sūq `Āhim: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Sūq `Āhim: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Sūq `Āhim: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Bereshteh Gak v oblasti Ghowr, Afghánistán
  2. Ma`dan-e Sorb-e Tarz v oblasti Kerman, Írán
  3. Ebiane v oblasti Centro Sur, Rovníková Guinea
  4. Musorora v oblasti Bururi, Bururi, Burundi
  5. Belrout v oblasti Thies, Senegal

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.