3D mapa Houghton Estate

Satelitní mapa Houghton Estate

název bez diakritiky: Houghton Estate
správní zařazení: Johannesburg, Guateng, Jižní Afrika, Afrika
zeměpisná poloha: 26° 9' 0" South, 28° 3' 0" East

Houghton Estate a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa Houghton EstateVítejte na stránce věnované satelitní mapě Houghton Estate. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Houghton Estate, administrativně je místo zařazeno do oblasti Johannesburg, Guateng, Jižní Afrika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 9' 0" South, 28° 3' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Houghton Estate v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Houghton Estate

Hotely Houghton Estate: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Houghton Estate: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Houghton Estate, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Houghton Estate Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Houghton Estate. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Houghton Estate

3D mapa Houghton Estate v Google Earth

satelitní 3D mapa Houghton Estate, Jižní Afrika

3D mapa Houghton EstateGoogle Earth – podívejte se na Houghton Estate z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Houghton Estate dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Houghton Estate shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Houghton Estate, Jižní Afrika v Google Earth »

Letiště Houghton Estate a okolí

Letiště ve městě Houghton Estate a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Houghton Estate říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Houghton Estate (Jižní Afrika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Houghton Estate a celou oblast Jižní Afrika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Houghton Estate

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Houghton Estate: textový odkaz

satelitní mapu Houghton Estate: obrázkový odkaz

satelitní mapu Houghton Estate

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Houghton Estate: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Houghton Estate: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Houghton Estate: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Plateau v oblasti Liege, Wallonne, Belgie
  2. Filitovo v oblasti Torzhokskiy rayon, Tverskaya Oblast, Rusko
  3. Sakatwalu v oblasti Mwinilunga, North Western, Zambie
  4. Qunshan v oblasti Longhui, Hunan, Čína
  5. kazaouleou v oblasti Mayo-Tsanaga, Extreme-Nord, Kamerun

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.