3D mapa Avalon

Satelitní mapa Avalon

název bez diakritiky: Avalon
správní zařazení: Kempton Park, Guateng, Jižní Afrika, Afrika
zeměpisná poloha: 26° 6' 0" South, 28° 8' 0" East

Avalon a okolí — podrobné satelitní snímky

Google Local — mapa AvalonVítejte na stránce věnované satelitní mapě Avalon. Název zobrazeného místa bez diakritiky je Avalon, administrativně je místo zařazeno do oblasti Kempton Park, Guateng, Jižní Afrika, přesnou zeměpisnou polohu pak popisují souřadnice 26° 6' 0" South, 28° 8' 0" East.

Můžete se také podívat na unikátní trojrozměrnou mapu: Avalon v aplikaci Google Earth.

Rezervace ubytování: hotely Avalon

Hotely Avalon: rezervujte si ubytování on-line a ušetřete peníze

hledat hotely:
datum příjezdu
datum odjezdu

Hotely Avalon: garance nejnižší ceny, žádné rezervační poplatky

Rezervace hotelu on-lineMaplandia.cz ve spolupráci s Booking.com nabízí velmi výhodné ceny za ubytování ve všech typech hotelů ve městě Avalon, od prostých rodinných pensionů po nejluxusnější hotely. Společnost Booking.com byla založena roku 1996 a již dlouho si v Evropě drží první místo mezi agenturami pro on-line rezervaci hotelů.

Při rezervaci pobytu Vám nebude účtován žádný rezervační, administrativní, ani stornovací poplatek – rezervace je zdarma. Rezervační systém je zabezpečený a Vaše osobní údaje a informace o Vaší kreditní kartě jsou zakódovány.

Výběr ubytování ve městě Avalon Vám usnadní podrobné informace včetně fotografií a nestranného hodnocení předchozích hostů hotelu. Pro usnadnění nalezení ubytování odpovídajícího Vašim představám jsme připravili samostaté stránky jak pro luxusní hotely (čtyř- a pětihvězdičkové hotely), tak pro levné hotely ve městě Avalon. Pamatujte si: na Maplandia.cz je nejvýhodnější nabídka ubytování od Booking.com zaručena.

Hotely blízko centra města Avalon

3D mapa Avalon v Google Earth

satelitní 3D mapa Avalon, Jižní Afrika

3D mapa AvalonGoogle Earth – podívejte se na Avalon z ptačí perspektivy Dovolte, abychom Vám doporučili unikátní 3D mapu Avalon dostupnou prostřednictvím aplikace Google Earth. Pomocí nového pluginu Google Earth můžete nyní interaktivní 3D mapu Avalon shlédnout přímo ve Vašem webovém prohlížeči.

3D mapa Avalon, Jižní Afrika v Google Earth »

Letiště Avalon a okolí

Letiště ve městě Avalon a jeho okolí jsou seřazena podle vzdálenosti z centra města na letiště.

doporučte tuto stránku

Líbí se Vám tato stránka? Chcete udělat radost někomu z Vašich příbuzných, přátel nebo kolegů? Doporučte jim tuto stránku! Stačí vyplnit jméno a adresu toho, komu chcete o Maplandia.cz a satelitních snímcích Avalon říct a Vaše jméno a e-mail (aby Vám příjemce mohl odpovědět a poděkovat), potom klikněte na tlačítko doporučit. Zprávu můžete navíc doplnit o libovolný vzkaz, odkaz na tuto stránku bude doplněn automaticky.


nabídka cestovních služeb pro oblast Avalon (Jižní Afrika)

zájezdy, pobyty, ubytování, hotely, penziony, letenky

Expedia je dlouholetou jedničkou v poskytování cestovních služeb na internetu. Expedia Vás provede celým procesem zajištění dovolené v jakékoli části světa, včetně široké nabídky pro Avalon a celou oblast Jižní Afrika. Expedia je partnerem předních leteckých společností, hotelových řetězců, půjčoven aut i cestovních pojištoven a dalších společností působících v oblasti cestovnícho ruchu. Může tak nabídnout velmi výhodné ceny (často i ve srovnání s českými agenturami), určitě oceníte i řadu drobností usnadňujících proces online rezervace.

možnosti odkazů pro satelitní mapu Avalon

odkaz na nás:

Uvádíme zde několik možností, jak snadno vytvořit odkaz na tuto stránku — vyberte si některou z forem odkazů a uvedený zdrojový kód poté vložte do zdrojového kódu své stránky. Kromě odkazů přímo na stránku s mapou nabízíme i unikátní vyhledávací box — jednoduše tak můžete zpřístupnit rozsáhlou databázi map na maplandia.cz i svým návštěvníkům! Za všechny odkazy děkujeme.

satelitní mapu Avalon: textový odkaz

satelitní mapu Avalon: obrázkový odkaz

satelitní mapu Avalon

vyhledávací box

satelitní mapy od GoogluUPOZORNĚNÍ: Uvedený kód musí být vložen do stránky v nezměněném tvaru. Není dovoleno měnit vzhled ani jakkoli jinak zasahovat do kódu a to z žádného důvodu.

satelitní mapu Avalon: malá mapa jako odkaz

satelitní mapu Avalon: středně velká mapa jako odkaz

satelitní mapu Avalon: velká mapa jako odkaznáhodná místa

  1. Cienaga Prieta v oblasti Ocampo, Chihuahua, Mexiko
  2. Espot v oblasti Lerida, Cataluna, Španělsko
  3. Loukila v oblasti Louetsi-Wano (Lebamba), Ngounie, Gabun

Maplandia.cz není sponzorována ani jinak spjata s firmou Google.